Dejte vědět o našich kurzech ostatním v okolí a vydělávejte s námi

Affiliate program je partnerský provizní systém, určený pro každého, ať už samotné zákaznice Kadeřnické akademie, nebo provozovatele webových stránek. Na jedné straně je náš web Kadeřnická akademie jako prodejce kurzů a na druhé straně jste Vy jako affiliate partneři, kteří se starají o propagaci a vydělávají na provizích. Affiliate partner neplatí žádný vstupní poplatek, vstup do partnerského programu je zcela zdarma a partneři mohou tedy pouze vydělat.

Znáte v okolí někoho, pro koho by mohly být naše online kurzy přínosem? Navštěvujete fóra a sociální sítě s tématikou péče o tělo a souvisejícími tématy? Máte vlastní webové stránky zaměřené na péči o sebe? Zapojte se a vydělávejte s námi.

Kolik je možné vydělat a jak začít?

Výše Vašeho výdělku je závislá jen a jen na Vaší aktivitě a schopnosti prodat produkt. Ke vstupu do partnerského programu Vám stačí se zaregistrovat. Vytvořením registrace v našem Affiliate programu budete mít přístup do Vašeho affiliate účtu, kde si můžete vybrat z celé řady bannerů, které můžete umístit na své webové stránky. Specifický kód pro Vás je k dispozici pod každým bannerem. Jediné, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit příslušný kód na vaše stránky. To je vše. Poté už jen díky svému profilu, kam se přihlásíte jménem a heslem, které jste uvedli při registraci, vidíte a kontrolujete kolik návštěv a prodejů bylo přes Vás uskutečněno a už jen inkasujete. K propagaci Vám stačí využít vlastní e-mailové databáze, sdílet odkaz nebo bannery na sociálních sítích, přidat si banner na své stránky, psát kvalitní články, které podpoří prodej, psát recenze ... Možnosti jsou téměř neomezené a záleží pouze na Vás.

  1. Zaregistrujte se
  2. Vyberte vhodné reklamní prvky (bannery ...) a vložte je s unikátním affiliate kódem, který vám přidělíme, na své stránky
  3. To je vše. Affiliate kód automaticky sleduje prokliky z vaší stránky, a pokud návštěvník od vás objedná a zaplatí kurz Sama sobě kadeřnicí, systém vám započte provizi.

Proč spolupracovat s Kadeřnickou akademií?

  • 240,-Kč za každý Vámi doporučený zakoupený kurz
  • Rychlé vyplácení a schvalování provizí
  • Unikátní produkt na našem trhu
  • Dostupnost aktuálních reklamních materiálů
  • Cookies až 30 dnů (doba, po kterou se Vám započítá nákup zákazníka, který odejde a vrátí se později)